Наша команда

Директор, лікар ФРМ, Бобат терапевт.

Досвід роботи – 18 років у державних і приватних реабілітаційних медичних установах. Спеціалізація – діти з дитячим церебральним паралічем, а також іншими неврологічними порушеннями. У 2003 р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, факультет «Лікувальна справа». У 2004 р. закінчила інтернатуру за фахом «Неонатологія».  У 2012 р. пройшла лікарську спеціалізацію «Лікувальна фізкультура», у 2013 р. – «Фізіотерапія», у 2017 р. – «Рефлексотерапія», у 2021 р. спеціалізація «Фізична та реабілітаційна медицина» в НУОЗ України ім П. Л. Шупіка. У 2020 р пройшла спеціалізацію «Організація і управління охороною здоров’я» при Українській військово-медичній академії. У 2021 р отримала спеціальність лікаря фізичної та реабілітаційної медицини.

 У 2018 р. пройшла навчання з Бобат терапії в Кракові, курс NDT-Bobath сертифікований Європейською асоціацією Бобат терапевтів. В 2021 закінчила курс від Польської Асоціації Терапевтів Сенсорної Інтеграції (PSTIS SI) та отримала кваліфікацію терапевта сенсорної інтеграції з правом діагностувати Польськими стандартизованими тестами СІ.  

 

Фізичний терапевт.

Досвід роботи – 10 років. Лілія почала працювати з дітками та дорослими з 2012 року як масажист, а в 2016 році закінчила з відзнакою факультет Біомедичної інженерії Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” за спеціальністю «Фізична реабілітація». Лілія відвідує семінари, конференції, курси підвищення кваліфікації за спеціальністю, володіє методиками м’яких мануальних технік.

Терапевт мови, логопед.

Досвід роботи за спеціальністю більше 25 років на посадах: логопеда в державних і приватних дошкільних навчальних закладах, логопедичних пунктах, школі-гімназії, на посаді завідувача ПМПК, останні роки в приватних закладах в галузі освіти і медицини, що спеціалізуються на роботі з дітьми з неврологічними порушеннями. 

Освіта: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка: Корекційна освіта. Дефектологія. Логопедія, 2008 р; Інститут соціальної реабілітації та розвитку дитини, Кам’янець-Подільський, 2006 р;  Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, 1990 р; Гайсинське медичне училище: Сестринська справа, 1986 р.

Тетяна використовує в роботі як перевірені роками педагогічні та логопедичні методики, так і нові технології в цій галузі, а також власні напрацьовані методи в роботі з дітками, що дозволяє ефективно вирішувати проблеми мовлення і комунікації у діток різними порушеннями, в тому числі зі складними неврологічними діагнозами.

Основні напрямки роботи: обстеження, діагностика розвитку дітини; проведення індивідуальних та групових занять з дітьми, спрямованих на покращення психомоторного розвитку, розвитку комунікації, мовлення; корекційна робота, робота над правильною вимовою, диханням, постановкою звуків, логопедичний і зондовий масаж; робота у складі міждисциплінарної реабілітаційної команди; підготовка дитини до навчання в закладах освіти; робота спрямована на покращення соціалізації дитини, адаптації дитини з інвалідністю в середовищі однолітків; консультування батьків щодо розвитку дитини.

DSC_0612

Кушніренко Денис Юрійович

Фізичний терапевт

Досвід роботи по спеціальності – 18 років. В 2007 році закінчив Міжнародний науково-технічний університет та здобув кваліфікацію спеціаліста з фізичної реабілітації. Досвід роботи з особливими дітьми отримав в Державному закладі “Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи”  де працював на посаді фахівця з фізичної реабілітації. Підвищення кваліфікації: В 2014р. – курс “м’якої мануальної терапії “Дорн терапія”, м. Москва. В 2018р. – повний курс за програмою “Мануальна терапія”

DSC_0719

Виноградова Маргарита

Ерготерапевт, терапевт з сенсорної інтеграції

Досвід роботи з дітьми 4 роки. Закінчила бакалаврат за спеціальністю “Соціальна педагогіка”. Диплом магістра з відзнакою за спеціалізацією “Ерготерапія” отримала у Національному Університеті Фізичного Виховання та Спорту України за першою в Україні акредитованою програмою для ерготерапевтів. Досвід роботи отримала у Франції: MAS “Le Puy Batard” (2016), Терапевтичний навчально-педагогічний інститут (ITEP) “Le Petit Prince” (2017). Маргарита є викладачем в НУФВС, має публікації в збірниках науково-практичних конференцій.

DSC_0666 (2)

Маслова Тетяна Миколаївна

Адміністратор

Досвід роботи з дітьми – понад 15 років. Тетяна створює затишну атмосферу, щоб наші маленькі пацієнти почувалися комфортно і спокійно, як вдома. Тетяна знаходить спільну мову з дітками будь-якого віку, має досвід проведення занять творчістю з дітьми, працювала в дитячому спеціалізованому санаторії «Орлятко» смт Ворзель.